Annonsavdelningen


Söker du ingen specifik säljare? Maila till vår allmänna annonsmail: annonskontakt@bt.bonnier.se.

Annons

Andreas Sandin

Andreas Sandin

Annonsdirektör

andreas.sandin@bt.bonnier.se
08 736 53 00

Helena Taube Rehnmark

Helena Taube Rehnmark

Sales Manager

helena.taube.rehnmark@bt.bonnier.se
08 736 53 00

Anna Smidemark

Anna Smidemark

Sales Manager

anna.smidemark@bt.bonnier.se
08 736 53 00

Jacob Friberg

Jacob Friberg

Key Account Manager

jacob.friberg@bt.bonnier.se
08 736 54 72


Christina Dahlberg

Christina Dahlberg

Key Account Manager

christina.dahlberg@bt.bonnier.se
08 736 58 60

Anna Lund Jeppsson

Anna Lund Jeppsson

KAM/Product Manager Sponsorship & Event

anna.lundjeppsson@bt.bonnier.se
08 736 52 97

Annelie Landin

Annelie Landin

Key Account Manager

annelie.landin@bt.bonnier.se
08 736 52 02

Tomas Alm

Tomas Alm

Key Account Manager

tomas.alm@bt.bonnier.se
08 736 51 20


Jenny Johansson

Jenny Johansson

Key Account Manager

jenny.johansson@bt.bonnier.se
08 736 53 71

Filippa Helmersson

Filippa Helmersson

Key Account Manager

filippa.helmersson@bt.bonnier.se
08 736 51 27

Ida Lindström

Ida Lindström

International Client Manager

ida.lindstrom@bt.bonnier.se
08 736 58 49

Stefan Carlsson

Stefan Carlsson

Affärschef Digitalt

stefan.carlsson@bt.bonnier.se
08 736 50 20


Sara Lund

Sara Lund

Key Account Manager (föräldraledig)

sara.lund@bt.bonnier.se
08 736 52 49

Joakim Lind

Joakim Lind

Key Account Manager

 joakim.lind@bt.bonnier.se
08 736 51 90

Anna Nilsson

Anna Nilsson

KAM/Digital specialist

anna.nilsson@bt.bonnier.se
08 736 53 00

Therese Nilsson

Therese Nilsson

Konceptansvarig

therese.nilsson@bt.bonnier.se
08 736 53 00


Dick Eriksson

Dick Eriksson

Key Account Manager

dick.eriksson@bt.bonnier.se
08 736 50 24

Jessica Lundqvist

Jessica Lundqvist

Key Account Manager

jessica.lundqvist@bt.bonnier.se
070 485 28 78

Rebecka Edgren Aldén

Rebecka Edgren Aldén

Konceptansvarig

rebecka.edgren-alden@bt.bonnier.se
08 736 50 36

 

Anna Björling

Anna Björling

Key Account Manager (föräldraledig)

anna.bjorling@bt.bonnier.se
08 736 54 50



Specialists

Annika Tönurist

Annika Tönurist

Insert Advertising Manager

annika.tonurist@bt.bonnier.se
08 736 50 32

Stefan Storm

Stefan Storm

Digital Specialist

stefan.storm@bt.bonnier.se
08 736 53 00


Influencers

 

Caroline Ensér

Caroline Ensér

Head of Influencers

caroline.enser@bt.bonnier.se
08 736 56 01

 

Jenny Ankarstrand

Jenny Ankarstrand

Projektledare bloggsamarbeten

jenny.ankarstrand@bt.bonnier.se
08 736 53 00

 


Analys

Louise von Stockenström

Louise von Stockenström

louise.stockenstrom@bt.bonnier.se
070 922 75 65

Linn Ohlsson

Linn Ohlsson

linn.ohlsson@bt.bonnier.se
08-736 50 58

Jorid Aldrin

Jorid Aldrin

jorid.aldrin@bt.bonnier.se
08 736 54 58

Lena Carlqvist

Lena Carlqvist

lena.carlqvist@bt.bonnier.se
08 736 55 71

Michaela Eng

Michaela Eng

michaela.eng@bt.bonnier.se
08 736 51 01


Creative Studio

 

Camilla Sandström

Camilla Sandström

Head of Creative Studio

camilla.sandstrom@bt.bonnier.se
08 736 58 32

 

Ida Fridh

Ida Fridh

Creative Director

ida.fridh@bt.bonnier.se
08 736 54 45

Birgitta Wikman

Birgitta Wikman

Sales Marketing Manager

birgitta.wikman@bt.bonnier.se
070 66 55 788

Fam Kinell

Fam Kinell

Produktionsledare

fam.kinell@bt.bonnier.se
08 736 53 00


Emilie Josephsson

Emilie Josephsson

Commercial Editor

emilie.josephson@bt.bonnier.se
08 736 59 67

 

Anne Anttila

Anne Anttila

Graphic Designer

anne.anttila@bt.bonnier.se
08 736 51 00

Inger Holmström

Inger Holmström

Coordinator

inger.holmstrom@bt.bonnier.se
08 736 53 03


Annonstraffic

Stina Lundgren

Stina Lundgren

Traffic

stina.lundgren@bt.bonnier.se
08 736 58 23

Thommy Sällberg

Thommy Sällberg

Traffic

thommy.sallberg@bt.bonnier.se
08 736 52 33

Anna Smith

Anna Smith

Ad Operations

ansmi@bt.bonnier.se
08 736 51 96

Carmen Cano

Carmen Cano

Ad operations

carmen.cano@bt.bonnier.se
08 736 52 31

Frida Jonasson

Frida Jonasson

Traffic

frida.jonasson@bt.bonnier.se
08 736 52 85

Ekonomi & Administration

Helena Stein

Helena Stein

Business Controller

helena.stein@bt.bonnier.se
08 736 53 00

Andrea Tham

Andrea Tham

Team Coordinator

andrea.tham@bt.bonnier.se
08 736 59 62

 


Annonsledning

Andreas Sandin

Andreas Sandin

Annonsdirektör

andreas.sandin@bt.bonnier.se
08 736 53 00

Helena Stein

Helena Stein

Business Controller

helena.stein@bt.bonnier.se
08 736 53 00

Louise von Stockenström

Louise von Stockenström

Analyschef

louise.stockenstrom@bt.bonnier.se
070 922 75 65

Anna Smidemark

Anna Smidemark

Sales Manager

anna.smidemark@bt.bonnier.se
08 736 53 00

Helena Taube Rehnmark

Helena Taube Rehnmark

Sales Manager

helena.taube.rehnmark@bt.bonnier.se
08 736 53 00

Stefan Carlsson

Stefan Carlsson

Affärschef Digitalt

stefan.carlsson@bt.bonnier.se
08 736 50 20

Camilla Sandström

Camilla Sandström

Head of Creative Studio

camilla.sandstrom@bt.bonnier.se 08 736 58 32